Kuriame Lietuvos ateitį
Stacks Image 58
  • Uždaroji akcinė bendrovė "TELEMED" jau 26-erius metus veikianti ultragarsinės medicinos technikos projektavimu, gamyba, remontu užsiimanti įmonė.
  • Aukštosios technologijos ir inovacijų diegimas leidžia rinkai pasiūlyti PLĮ lustus, paviršiaus matavimo įrenginius ir t.t. Įmonė turi daug partnerių veikiančių visame pasaulyje kartu yra atvira ir naujiems bendradarbiavimo pasiūlymams. UAB „TELEMED“ savo produkciją parduoda 80 valstybėse, 30 valstybių turi savo atstovus.
  • Įmonė turi didžiulę dalyvavimo tarptautinėse parodose patirtį - nuolatos dalyvauja specifinėse sektoriaus parodose, kuriose parduoda savo produkciją. Siekiant išlaikyti esamas veiklos apimtis bei jas didinti būtina toliau tikslingai dalyvauti svarbiausiose ir didžiausiose atitinkamo sektoriaus tarptautinėse parodose, susitikti su naujais ir esamais klientais bei partneriais, sekti rinkos naujoves ir konkurentų veiksmus, kontroliuoti resursų apimtis. Apyvartos augimas yra realus dėl ankstesnio įdirbio Vokietijos, Austrijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinių Arabų Emyratų rinkose.
  • Projekto vertė 90 184 Eur, 45 000 Eur yra finansuojama Europos regioninės plėtros fondo, likusią dalį sudaro įmonės lėšos.